Ciekawe pomysły na prezent dla fanów szybkich aut

Pomysłowy prezent dla fanów szybkich aut to przejazd sportowymi samochodami po zamkniętym torze wyścigowym. Uczestnik ma do wyboru m.in. takie klasyki, jak Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo lub Mitsubishi Lancer. Innym prezentem dla miłośników motoryzacji będzie miejsce na fotelu pasażera w samochodzie rajdowym BMW M Power. Za kierownicą zasiądzie profesjonalny kierowca, który pokona tor wyścigowy w jak najkrótszym czasie.

Jazda Lamborghini, Ferrari, KTM, Nissan, Audi lub Mitsubishi na zamkniętym torze wyścigowym

Idealnym prezentem dla fana szybkich aut jest zabranie go na tor wyścigowy, gdzie będzie miał okazję siąść za sterami wymarzonych aut, które są ikoną stylu i prędkości. Uczestnik na miejscu ma do wyboru:

  • Ferrari 458 Italia, który generuje moc 570 koni mechanicznych,
  • Ferrari F430 – ekskluzywna wersja auta w wersji cabrio,
  • Lamborghini Gallardo, który osiąga prędkość do 309 km/h,
  • Nissan GT-R – pojazd przyspiesza do „setki” w 3,5 sekundy,
  • Mitsubishi Lancer, który jest idealnie dostosowany do warunków rajdowych,
  • KTM X-BOW – bolid doskonale sprawdzający się na torze wyścigowym.

Istnieje też możliwość zakupienia jazdy w zestawie kilkoma autami, aby porównać ich możliwości, podszkolić technikę jazdy oraz wybrać swój idealny samochód. Aby zrealizować atrakcję, należy wejść na stronę go-racing.pl i kupić voucher umożliwiający wstęp na tor. Każdy przejazd odbywa się wraz z profesjonalnym kierowcą rajdowym, który z fotelu pasażera podpowiada uczestnikowi, jak osiągnąć maksymalną prędkość pojazdu oraz jak nie wypaść z trasy. Jazda sportowymi autami to doskonały prezent dla miłośników motoryzacji. To również oryginalny podarunek dla ojca, męża lub brata na urodziny.

Przejazd BMW M Power na fotelu pasażera

Nieco tańszy prezent dla fana szybkich aut to przejazd BMW M Power na fotelu pasażera. Wieloletnie doświadczenie kierowcy rajdowego sprawia, że uczestnik atrakcji czuje się w pełni bezpiecznie i może się delektować urokami szybkiej jazdy w tym samochodzie rajdowym. Na torze wyścigowym można rozwinąć maksymalną prędkość pojazdu, więc jest to doświadczenie, które z pewnością zostanie w pamięci uczestnika na długo. Samochód ma napęd na tylną oś, więc kierowca zadba też o drifty i ostre zakręty. Taki prezent to idealna okazja do przejażdżki sportowym autem po torze oraz do poczucia emocji, jakie mają kierowcy rajdowi. Podarunek ten jest szczególnie wskazany dla osób, które nie mają jeszcze własnego prawa jazdy, a chcieliby poczuć adrenalinę w rajdowym aucie.